Про компанію Детальки

На сьогоднішній день вважається нормою у кожному житловому приміщенні мати безліч побутової техніки, які роблять наше життя дуже  комфортною. Вона  робить  за нас рутинну роботу, таку як прання одягу, приготування  їжі, або значно полегшує її.  У нас  звільняється більше часу  спілкування з близькими людьми, відпочинок, самоосвіта тощо.

Але трапляється  так, що наші помічники  іноді ламаються через  стрибка напруги, неправильної експлуатації, зношування деталі. І постає питання  - купити  нову побутову  техніку або ремонтувати поламану. Найчастіше порівнюючи грошове співвідношення купівлі нової деталі для ремонту  та покупки нового побутового пристрої, люди віддають перевагу першому.

У нашому інтернет-магазині detaliki.com  Ви зможете знайти безліч запчастин, які приведуть Вашу техніку в робочий стан. Ми працюємо безпосередньо з  виробниками,  що дозволяє нам встановлювати низькі ціни на запчастини для побутової техніки та гарантує те, що замовлена ​​Вами деталь сумісна з вашим пристроєм. Якщо Ви не знайшли необхідні  запчастини на нашому сайті,  зробіть  онлайн заявку або зателефонуйте нам по телефону вказаному в контакті і наші менеджери із задоволенням докладуть усіх сил для її пошуку або запропонують альтернативне рішення. Так як деякі запчастини підходять до різних побутових пристроїв. У деяких випадках при замовленні можна назвати тільки модель пристрою та необхідну запчастину, а в деяких випадках виробники  вимагають додаткову інформацію, таку як серійний номер та інші буквено-цифрові позначення для ідентифікації  деталей. У будь-якому випадку наші фахівці завжди допоможуть  з консультацією, підкажуть, де можна переглянути необхідні дані, дадуть додаткові поради щодо встановлення та правильної експлуатації Вашого пристрою, щоб він міг пропрацювати ще максимально довго. На всі запчастини дається гарантія від виробника і у разі її поломки не з вини користувача деталь  змінюється на новий. Доставка запчастин здійснюється транспортною компанією або кур'єрською службою в будь-який регіон України.

Адміністрація компанії «Детальки» бажає Вам приємних покупок і зобов'язується зробити все щоб вони такими і були!